Tel. 17 860 03 65

biuro@developres.pl

ul.Architektów 1/45, Rzeszów

Tel. 17 860 03 65

biuro@developres.pl

ul.Architektów 1/45, Rzeszów

Informacja o przekazywaniu mieszkań - odbióry już w listopadzie


Szanowni Państwo
 
Informujemy o możliwości odbioru mieszkań w budynku B nad Wisłokiem (ul. Siemieńskiego 22).
 
Przekazywanie mieszkań rozpocznie się 14.11.2016 r. i odbywać się będzie wyłącznie w dni robocze w godzinach 9:00-15:00.
 
Prosimy o telefoniczne bądź osobiste (nie mailowe) umawianie się na konkretne/indywidulane terminy odbioru mieszkań.

Jednocześnie informujemy, że procedura odbioru trwa ok. 30 minut. Właścicieli zapraszamy bezpośrednio do budynku pod mieszkania (wejście do klatki będzie otwarte), gdzie o umówionej godzinie czekać na Państwa będą przedstawiciele naszej firmy. Ze strony Klientów musi być obecna przynajmniej jedna osoba wskazana w umowie bądź pełnomocnik posiadający pisemne upoważnienie.
 
Zaznaczamy, że:
- aby umówić się na termin odbioru mieszkania WSZYSTKIE należności z tytułu zakupu mieszkania muszą być w pełni uregulowane (tj. cena mieszkania oraz ewentualne: zmiany w mieszkaniu zlecone przez Klientów oraz noty odsetkowe z tytułu nieterminowych wpłat)
- odbiór mieszkań wykańczanych przez Developres  „pod klucz”, dla których zostały już podpisane umowy o wykonanie prac wykończenia lokalu nastąpią w terminie późniejszym, zaś o możliwości odbioru zostaniecie Państwo niezwłocznie poinformowani.
 
Przy odbiorze dostaniecie Państwo komplet dokumentów, których przestrzeganie jest obligatoryjne (dokumenty w załączeniu).
 
Bardzo prosimy o zapoznanie się z nimi, gdyż znacząco ułatwi to i usprawni całą procedurę.