Tel. 17 860 03 65

biuro@developres.pl

ul.Architektów 1/45, Rzeszów

Tel. 17 860 03 65

biuro@developres.pl

ul.Architektów 1/45, Rzeszów

Tanio i stylowo – meble z drugiej ręki


Kto powiedział, że urządzając nasze nowe mieszkanie musimy kupować nowe meble? Jedne z wielu identycznych kompletów pojawią się w wielu domach. Nic tak nie złości, jak świadomość, że sąsiad zza ściany ma takie same meble, jak my. Jak tego uniknąć? Wystarczy trochę pomysłowości i zapału a możemy za niewielkie pieniądze zaaranżować mieszkanie w starodawnym stylu – z kunsztem i finezją wzorów.
 
Przykładowa aranżacja mieszkania z użyciem używanych mebli
W Polsce od jakiegoś czasu możemy zaobserwować modę na pchle targi, czyli miejsca w których można znaleźć dosłownie wszystko. Począwszy od srebrnych łyżeczek, po stare płyty gramofonowe, kubki, kubeczki, filiżanki, aż po właśnie meble z drugiej ręki – często niezbyt zniszczone. Zapewne właściciel chciał wymienić je na nowsze, dlatego znalazły się właśnie w tym miejscu, aby zyskać drugie życie. W tego typu second-handach możemy znaleźć wymarzoną rzeźbioną komodę z drewna dębowego, która idealnie będzie pasowała do naszej sypialni lub salonu. Znajdziemy babciny kredens, który dziś dla jednych jest oznaką kiczu, dla innych prawdziwego kunsztu artystycznego. Do wyboru, do koloru. Wystarczy dobrze rozejrzeć się za takimi miejscami, a przedmiotów unikatowych, jedynych w swoim rodzaju znajdziemy więcej. Już nikt nie będzie miał podobnie urządzonej kuchni, jak my.
 
Panuje moda na nowoczesność, tylko niektórzy wytrawni amatorzy starych mebli będą mogli nadać im drugie życie lokując je w swoim mieszkaniu. Tego typu zakupy są zdecydowanie bardziej przyjazne dla naszego portfela, dodatkowo dzięki nim mieszkanie zyska niepowtarzalny klimat z dawnych lat, który skrywa nie jedną historię.