Tel. 17 860 03 65

biuro@developres.pl

ul.Architektów 1/45, Rzeszów

Tel. 17 860 03 65

biuro@developres.pl

ul.Architektów 1/45, Rzeszów

Lokalizacja osiedla


 

Osiedle nad Wisłokiem położone jest w północno-wschodniej części Rzeszowa, stolicy Podkarpacia. Wyróżnia je umiejscowienie w malowniczej okolicy z widokiem na rzekę Wisłok, stąd też nazwa kompleksu. Graniczy bezpośrednio z osiedlem z pełną infrastrukturą, więc blisko stąd jest szkoła, przedszkola i żłobek. Ponadto w pobliżu znajduje się przychodnia zdrowia, apteka oraz sklepy spożywcze. Wszystko to czyni nasze Osiedle nad Wisłokiem idealnym miejscem do zamieszkania z całą rodziną, gdyż wszystko, co niezbędne do codziennego funkcjonowania jest w zasięgu ręki.

 

Osiedle posiada bezpośredni dostęp do komunikacji miejskiej (przystanek MPK 50m), niedaleko znajduje się rzeszowski dworzec PKP. Jedynie 6 min zabierze dojazd do autostrady A4, zaś  w zaledwie 8 min znajdziemy się w Porcie Lotniczym Rzeszów Jasionka. Każde z mieszkań w blokach o wysokim standardzie wykończenia posiada przestronny balkon lub widokowy taras, tak by móc podziwiać piękną okolicę, oddaloną jedynie 1,5 km od centrum Rzeszowa.

 

Dbamy o to, aby życie naszych mieszkańców było maksymalnie komfortowe, dlatego do wszystkich lokali przynależy miejsce postojowe w garażu oraz przestronna piwnica.

Co więcej wszystko to nasi Klienci otrzymują w cenie mieszkania !

 

 

Znajdź w pobliżu:
  • Szkoły
  • Przedszkola
  • Szpitale
  • Sklepy
  • Banki
  • Nasze biuro