Tel. 17 860 03 65

biuro@developres.pl

ul.Architektów 1/45, Rzeszów

Tel. 17 860 03 65

biuro@developres.pl

ul.Architektów 1/45, Rzeszów

Pod klucz


Oferta naszej spółki obejmuje atrakcyjne mieszkania „pod klucz”.
Dokładamy wszelkich starań, aby każde z mieszkań spełniało nawet te najwyższe oczekiwania klientów. Budowane przez nas lokale to wnętrza bardzo funkcjonalne
i przestronne. Ponadto odznaczają się swoją nowoczesnością i oryginalnością.

 

W swojej pracy kierujemy się przede wszystkim tym, aby połączyć wysoki komfort życia
z doskonałą aranżacją wnętrza i jego niepowtarzalnym stylem. Materiały i surowce jakie wykorzystujemy do wykończenia mieszkań oraz ich aranżacji, to zawsze produkty najwyższej jakości. Korzystamy z materiałów wykończeniowych rekomendowanych marek – Opoczno, Cersanit, Domino, Koło, Paradyż, Krono Original, Kludi, czy Hansgrohe.
Przy realizacji korzystamy też z nowoczesnych rozwiązań technicznych i najlepszego sprzętu.

 

Nie każdy lokator ma czas na to, aby ze szczegółami zajmować się aranżacją
i meblowaniem, dlatego właśnie wychodzimy mu naprzeciw. Mieszkania „pod klucz” to rozwiązanie, które stworzone zostało z myślą o tym, aby zaoszczędzić cenny czas klientów oraz odciążyć ich od wszystkich zadań związanych z urządzaniem mieszkania.
Realizując naszą koncepcję mieszkań „pod klucz” wcielamy w życie ciekawe i nowoczesne rozwiązania, które sprawiają, że mieszkanie jest atrakcyjne i funkcjonalne.
Każde wnętrze urządzamy w nowoczesny sposób. W lokalach znajdują się meble i dodatki najlepszej jakości.

 

Mieszkania „pod klucz” realizujemy według trzech standardów: BRONZE, SILVER i GOLD. Z każdym z nich mogą Państwo zapoznać się przeglądając nasze specjalne katalogi.

 

BRONZE
(470 zł/m2)

SILVER 

(600 zł/m2)

GOLD 

(800 zł/m2)

 


To wygodne rozwiązanie, które umożliwia określenie wymagań co do swojego mieszkania, bez konieczności wychodzenia z domu. Informacje dostępne w ofercie pomogą wybrać Państwu standard swojego wymarzonego mieszkania oraz materiały, jakie zostaną użyte do jego realizacji.

 

Zapraszamy również do naszego biura, w którym otrzymają Państwo profesjonalna
i rzetelną poradę architekta wnętrz. Pomożemy Państwu wybrać materiały oraz doradzimy jak zaaranżować całą przestrzeń lokalu, aby była funkcjonalna i wygodna.

 

Ostatnim krokiem realizacji mieszkania „pod klucz” jest podpisanie umowy o wykonanie prac wykończenia mieszkania. Umowa szczegółowo określa zakres prac, jakie zostaną wykonane w lokalu, określa też termin realizacji oraz ceny gwarantowane.

 

Nasza oferta mieszkań „pod klucz” to gwarancja satysfakcji z lokalu, który będą Państwo użytkować. Realizujemy usługę profesjonalnie i terminowo, zawsze uwzględniając wszelkie potrzeby klienta.